Sprytny Stojak do Hamaka

Ocena:
100% of 100
189,00 zł
SKU
9000

Szukasz solidnego stojaka w dobrej cenie, żeby zamontować hamak w ogrodzie? 

Masz w ogrodzie jedno drzewo i brakuje Ci drugiego punktu, aby zawiesić hamak? A może z jednej strony masz ścianę lub mocne ogrodzenie i chcesz wstawić stojak z drugiej strony?

Oferujemy Ci lekki, przenośny stojak do hamaka wykonany z drewna, będzie służyć jako punkt podparcia do montażu hamaka z jednej lub z dwóch stron. Patent konstrukcyjny wykorzystuje proste prawa fizyki, dzięki temu nie potrzebujesz ciężkiego, dużego stelaża, a jedynie dobrego punktu zaczepienia o podłoże lub ścianę. 

Jest to rozwiązanie optymalne, gdy mamy w ogrodzie jedno drzewo lub ścianę albo słup. Ten stojak możemy wstawić wszędzie i szybko go zdemontować, gdy chcemy zrobić więcej miejsca. 

Przykładowe zastosowania:

  • Stojak + hak w ścianie domu
  • Stojak + drzewo
  • Stojak + słup altany lub kolumna
  • Stojak + hak zamocowany do sufitu pod tarasem
  • Stojak + konstrukcja mocnego ogrodzenia
  • Dwa stojaki jednostronne - to również jest możliwe :-)

Najlepszy stojak dla dzieci

Ten stojak do hamaka jest najbezpieczniejszym sposobem montażu (obok mocowania do drzew) jeśli chcemy, aby z hamaka korzystały małe dzieci. Zwróć uwagę na to, że w przypadku tego sprytnego montażu nie ma żadnych twardych elementów pod siedziskiem, dzięki czemu wychodzenie z hamaka przez najmłodszych skończy się zawsze miękkim lądowaniem

Mocny stojak do 200 kg

Stojak przetestowaliśmy w 3 dorosłe osoby, leżąc i bujając się w hamaku. Nie musisz kupować dużego, drogiego stelaża, aby cieszyć się sjestą w hamaku. Produkcję stojaków zlecamy sami i również testujemy je w "ekstremalnych warunkach" aby zapewnić Ci bezpieczeństwo oraz solidny montaż.

Sprytne mocowanie jednostronne

Hamak można zamocować z jednej strony do stojaka, a z drugiej do drzewa/ słupa itp. Najpierw przywiązujemy hamak do drzewa, następnie naciągamy go na odpowiednią wysokość i ustalamy położenie stojaka. Rozstawiamy nogi stojaka prostopadle do podłoża na szerokość ok. 1 metra i odchodzimy na odpowiednią odległość, naciągając linę.

Następnie wbijamy śledzia głęboko w podłoże (nasze śledzie mają pół metra długości), co utrzymuje mocno całą konstrukcję. 

Mocowanie dwustonne 

W przypadku montażu hamaka z obu stron do dwóch stojaków zaczynamy od wbicia pierwszego śledzia, napięcia liny i ustawienia pierwszego stojaka. Następnie naciągamy hamak na odpowiednią wysokość i mocujemy drugi stojak według instrukcji jak w pierwszym opisie.

Uwaga: stojak nie nadaje się do mocowania hamaka na piasku.

Przejdź do sekcji montaż, aby przeczytać szczegółową instrukcję na temat mocowania hamaków gdy zamówisz jednostronny stojak Cabana.

Stojaki wysyłamy w czasie do 3 dni roboczych.

PARAMETRY:

Stojak (1 szt) zawiera: dwie nogi z uchwytem, karabińczyk, linę i śledzia.

Długość nogi: 1,5 m

Długość liny: 2,5 m

Długość śledzia: 0,5 m

Maksymalne obciążenie: 200 kg

Więcej informacji
Waga 3.5000
Drewno N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sprytny Stojak do Hamaka
Twoja ocena
Cabana Wojciech Caban @ 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone