Stelaż do hamaka

Ocena:
100% of 100
549,00 zł
SKU
9001

Solidny, stalowy, długi stelaż do hamaka (300 kg obciążenia).

Długi stelaż pasujący do wszystkich hamaków -  malowany proszkowo - najwyższa jakość!

Prawdopodobnie najdłuższy i najmocniejszy stelaż do hamaków na rynku. Wykonany z kilku stalowych elementów, dzięki czemu wytrzymuje bardzo duże obciążenie. Stojak ten cechuje bardzo mocna konstrukcja, której elementy można łatwo rozłożyć i schować lub przenieść w inne miejsce.

Ten stelaż do hamaka jest cichy podczas użytkowania, nie skrzypi tak jak drewniane stojaki.

Większość stelaży dostępnych na rynku jest za krótkich i za niskich, aby powiesić na nich długi, wygodny hamak meksykański, dlatego zaprojektowaliśmy ten produkt specjalnie dla naszych klientów. 

W zestawie ze stelażem otrzymasz 2 karabińczyki i 2 odcinki łańcucha, aby powiesić i regulować Twój hamak. Jeśli kupisz u nas również hamak, długość zaczepów dostosujemy na wymiar do wybranego modelu.


Zamów hamak ogrodowy Cabana razem ze stelażem i poczuj się jak na Karaibach we własnym ogrodzie.

Każdy z naszych hamaków pasuje do tego stelaża. Jego rozstaw jest odpowiedni dla największych hamaków, a krótsze modele można przedłużyć dodatkowym karabińczykiem lub kawałkiem łańcucha. Został on zaprojektowany specjalnie do hamaków meksykańskich, które są najdłuższe na rynku i wytrzymują bardzo duże obciążenia. Będzie także świetnym rozwiązaniem dla każdego innego hamaka, który być może już posiadasz, dzięki temu, że jest bardzo długi, wysoki i mocny. 


Nasz stelaż do hamaka ma następujące zalety:

  • Solidna konstrukcja - opiera się na super mocnych, stalowych profilach, stelaż jest bardzo stabilny, bo utryzmują go długie, szeroko rozstawione elementy podstawy.
  • Wygląd nierzucający się w oczy - dwa kolory do wyboru - w zależności od miejsca, w którym chcesz postawić stelaż 
  • Trwałość, odporność na warunki atmosferyczne - to jest bardzo ważne! Kup raz dobry stelaż na wiele lat: nasz stelaż jest malowany proszkowo i charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością na warunki pogodowe. 

Stelaż jest produkowany na nasze zamówienie w dwóch kolorach:

  • ZIELONY : aby pasował do trawnika w ogrodzie. Dobrze komponuje się z kolorowymi hamakami.
  • JASNOSZARY: aby pasował na taras/ nie rzucał się w oczy obok ściany domu. Pasuje najlepiej do jasnych, a także kolorowych hamaków.

Stelaże zostały wielokrotnie przetestowane (w trudnych warunkach) - spokojnie wytrzymują ciężar do 300 kg oraz dynamikę ruchów hamaka.

Stelaż wysyłamy GRATIS w formie przesyłki kurierskiej. Będzie on złożony i opakowany w folię. Po rozpakowaniu, łatwo złożysz elementy w całość. Następnie należy je skręcić przy użyciu śrub dostarczonych w zestawie.

Dodatkowo, możesz również przymocować stelaż do podłoża, jeśli Twoje dzieci będą z niego korzystać (wtedy masz pewność, że stelaż nie drgnie podczas mocnego bujania i szalonych zabaw).

Dla małych dzieci polecamy Sprytne Stojaki Cabana, które nie posiadają żadnych twardych elementów pod powierzchnią hamaka - dzięki czemu nie ma ryzyka, że dzieci nabiją sobie guza podczas wychodzenia z hamaka czy szalonej zabawy.


Uwaga: Dostawa stelaża to nieco dłuższy czas oczekiwania ze względu na ciężką przesyłkę o niestandardowych wymiarach, wszystkie firmy kurierskie mają dłuższe terminy na takie paczki (podróż paczki trwa ok 2-3 dni).


PARAMETRY TECHNICZNE

Rozpiętość: 4,1 m

Wysokość: 1,5 m

Szerokość: 1,3 m

Max. wytrzymałość: 300 kg

Waga: 33 kg

Kolor: zielony i jasnoszary

Więcej informacji
Waga 32.0000
Kolor stelaża N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stelaż do hamaka
Twoja ocena
Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone