Stelaż do hamaka

Ocena:
100% of 100
418,00 zł
SKU
9001

Solidny, stalowy, długi stelaż do hamaka.

Długi stelaż do hamaka meksykańskiego o regulowanych wymiarach

Prawdopodobnie najdłuższy i najmocniejszy stelaż do hamaków na rynku. Wykonany z kilku stalowych elementów, dzięki czemu wytrzymuje bardzo duże obciążenie. Stojak ten cechuje bardzo mocna konstrukcja, której elementy można łatwo rozłożyć i schować lub przenieść w inne miejsce.

W zestawie ze stelażem otrzymasz GRATIS 2 karabińczyki i 2 odcinki łańcucha, aby powiesić i regulować Twój hamak. Jeśli kupisz u nas również hamak, długość zaczepów dostosujemy na wymiar do wybranego modelu.

Zamów hamak ogrodowy Cabana razem ze stelażem i poczuj się jak na Karaibach we własnym ogrodzie.

Każdy z naszych hamaków pasuje do tego stelaża. Jego rozstaw jest odpowiedni dla największych hamaków, a krótsze modele można przedłużyć dodatkowym karabińczykiem lub kawałkiem łańcucha. Został on zaprojektowany specjalnie do hamaków meksykańskich, które są najdłuższe na rynku i wytrzymują bardzo duże obciążenia. 

Podstawową cechą stelaża do hamaka powinna być solidna konstrukcja oraz wygląd nierzucający się w oczy. Wybraliśmy kolor zielony, aby pasował do trawnika w ogrodzie. Zawsze możesz łatwo przemalować stelaż na dowolny kolor. 

Stelaże zostały wielokrotnie przetestowane (w trudnych warunkach) - spokojnie wytrzymują ciężar do 300 kg oraz dynamikę ruchów hamaka.

Stelaż wysyłamy w cenie zamówienia w formie przesyłki kurierskiej. Będzie on złożony i opakowany w folię. Po rozpakowaniu, łatwo złożysz elementy w całość. Następnie należy je skręcić przy użyciu śrub dostarczonych w zestawie.

Dodatkowo, możesz również przymocować stelaż do podłoża, jeśli Twoje dzieci będą z niego korzystać (wtedy masz pewność, że stelaż nie drgnie podczas mocnego bujania i szalonych zabaw).

Dla małych dzieci polecamy Sprytne Stojaki Cabana, które nie posiadają żadnych twardych elementów pod powierzchnią hamaka - dzięki czemu nie ma ryzyka, że dzieci nabiją sobie guza podczas wychodzenia z hamaka czy szalonej zabawy.

Uwaga: Dostawa stelaża to nieco dłuższy czas oczekiwania ze względu na ciężką przesyłkę o niestandardowych wymiarach, wszystkie firmy kurierskie mają dłuższe terminy na takie paczki (dostawa trwa ok 2-3 dni).

PARAMETRY TECHNICZNE

Rozpiętość: 4,3 m

Wysokość: 1,5 m

Szerokość: 1,1 m

Max. wytrzymałość: 300 kg

Waga: 33 kg

Kolor: zielony + czarny łącznik

Więcej informacji
Waga 32.0000
Rozpiętość zaczepów N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stelaż do hamaka
Twoja ocena
Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone