Sklep Hamaki Cabana (Warszawa & Milanówek)

KONTAKT

+48 535 666 256
info@hamakicabana.pl
Pon - pt 8:00 - 18:00
ul. Podgórna 102
Milanówek

DANE FIRMY

Cabana Wojciech Caban
Import i Dystrybucja Hamaków
96-100 Skierniewice
Cicha 12b/25
NIP: 836 159 46 57

Sklep Hamaki Cabana - Kilka słów o nas

Hamak Cabana stworzy tropikalny klimat wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Naszą misją jest spełnianie marzeń o najlepszym wypoczynku, każdego dnia. Wierzymy, że właściwy relaks i regeneracja są niezbędne w dzisiejszym świecie pełnym zadań i wiecznego braku czasu.  Cenimy piękno, sztukę i dobrą jakość.

Nasze motto?

Poczuj się w domu jak na wakacjach

W każdym, nawet najbardziej napiętym grafiku, powinien znaleźć się czas na relaks. 

Zatrzymaj się na chwilę i… pobujaj się w hamaku!

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości, ręcznie plecione hamaki z Jukatanu, które mają sławę najwygodniejszych na świecie. Sekretem ich wyjatkowej wygody jest sposób tkania z luźno plecionej, gęstej siatki, która idealnie dopasowuje się pod ciężarem ciała.

Hamaki Cabana Milanówek Warszawa

Kilka słów o naszych hamakach

Oferujemy

  • W naszym sklepie mamy najwyższej jakości hamaki z Meksyku plecione ręcznie przez Majów, którzy notabene… wymyślili pierwszy hamak. Oni znają się na tym najlepiej! 
  • Bardzo duzy wybór kolorów w krótkich seriach, większość modeli to pojedyncze egzemplarze, a każdy z nich przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości
  • Usługę montażu w Warszawie, Milanówku, Grodzisku Mazowieckim i okolicach oraz darmowe konsultacje telefoniczne w sprawie montażu

Nie sprzedajemy

  • Hamaków ze sznurka z dużymi oczkami – są po prostu niewygodne
  • Hamaków z płótna – często przecierają się i jest w nich za gorąco latem
  • Hamaków z Chin – stawiamy na jakość, piękno i sprawdzone od setek lat techniki tkania

Jesteśmy dla Ciebie dostępni

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mejlowo lub odwiedzić naszą siedzibę w Milanówku - 30 km od Warszawy .

Chętnie doradzamy naszym klientom, ułatwiając wybór hamaka "na miarę".

Latem w czerwcu / lipcu możesz nas czasami spotkać na Targu Śniadaniowym: Żoliborz / Mokotów - w niektóre soboty i niedziele. 

 

Skąd pomysł na hamaki meksykańskie?

W 2016 roku kupiliśmy nasz pierwszy własny hamak podczas podróży poślubnej do Meksyku. Na lokalnym ryneczku w miasteczku San Cristobal de Las Casas naszą uwagę przykuło jedno mega kolorowe stoisko i podeszliśmy bliżej. Zachwyciły nas kolory i piękne wzory hamaków, które miał sprzedawca i, nie myśląc długo, wybraliśmy dla siebie największy z nich.

Mieszkając w małym mieszkaniu bez balkonu, nie mając bliższych perspektyw na przeprowadzkę do domu, nie mając planu, gdzie i kiedy użyjemy tego hamaka i podróżując z mega wypakowanym bagażem (i już nieźle wyczyszczonym portfelem) - woziliśmy ze sobą ten 3 kilogramowy hamak przez pół wakacji w reklamówce, bo nie zmieścił się nam już do plecaka!

Wtedy nawet nie przeszło nam przez myśl, że ta pamiątka z podróży tak bardzo zmieni nasze życie. Po prostu zakochaliśmy się w naszym mega kolorowym, wielkim hamaku. 
Po powrocie do domu, z ciekawości zaczęliśmy szukać w Internecie, jakie hamaki można kupić w Polsce. Postanowiliśmy zamówić ich trochę więcej... I jakoś tak wyszło... bez większego planu właściwie.

Tak zrodziła się idea nowej przygody: Hamaki Cabana - najwygodniejsza sjesta pod słońcem

PS. Później odkryliśmy, że hamaki z centrum Meksyku nie dorównują hamakom z Jukatanu - plecionym tradycyjną techniką luźnej siatki. Dlatego w naszym sklepie mamy wyłącznie najlepsze z najlepszych, czyli tradycyjne hamaki Majów z okolic miasta Merida.

 

Hamaki Majów z Jukatanu są najlepsze na świecie

Więcej na temat techniki wyplatania hamaków meksykańskich przeczytasz w naszym artykule JAK POWSTAJĄ HAMAKI CABANA.

Meksyk zachwycił nas kolorami, mityzmem, radością mieszkańców oraz ich umiłowaniem do... sjesty! Latynosi często spędzają całe popołudnia, odpoczywając. Odwiedzając ten region, widzieliśmy setki hamaków, w każdym hotelu i obok wielu domów. Są one popularne do tego stopnia, że niektóre campingi - obok domków i namiotów – udostępniają „nocleg w hamaku”, oczywiście z moskitierą gratis! ;-)

Produkcja hamaków Cabana odbywa się ręcznie przez Majów na Jukatanie - a techniki wyplatania hamaków są przekazywane z pokolenia na pokolenie od setek lat. Hamaki są tak popularne w tym regionie, że 90% Meksykanów śpi w nich co noc, od rolników po prezesów firm i gubernatorów stanu!

 

hamak kolorowy z drazkiem

Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone