Moskitiera na hamak

Cena promocyjna 119,00 zł Regular Price 169,00 zł
SKU
Moskitiera

Moskitiera do hamaka nareszcie pozwoli Ci na błogą sjestę w plenerze wieczorem i w nocy

Nowość w ofercie! 

Moskitiera pasuje do wszystkich hamaków - również do najdłuższych i największych meksykańskich hamaków Cabana!

Produkt wykonany jest z bardzo gęstej, białej, poliestrowej siateczki.

Dlaczego warto kupić moskitierę na hamak ?

Wyobraź sobie, że odpoczywasz latem w ogrodzie, jest błogo, spokojnie, śpiewają ptaki, a Ty odpływasz i czujesz się jak w siódmym niebie? Leżysz w hamaku, jest Ci najwygodniej na świecie i najchętniej przespałbyś tak całą noc. Ale ... wtem nagle około godziny 19tej nastrój wieczoru psują Ci okropne, natrętne, krwiożercze KOMARY! Zmywasz się do domu albo pryskasz od stóp do głów antykomarową chemią - która jednak nie pomaga w 100%, więc i tak później przez kilka dni męczą Cię swędzące bąble. 

A można tego uniknąć? 

Można!

Wystarczy zaopatrzyć się w super fajną i dużą MOSKITIERĘ NA HAMAK. Odtąd możesz każdy wieczór relaksować się w błogich warunkach, a jeśli zapragniesz przespać w hamaku całą noc - będziesz mieć 100% komfortowe legowisko. 

Moskitiera na hamak obowiązkowa do hamaków turystycznych

Jeśli planujesz spać na biwaku, podczas urlopu w plenerze, w lesie bądź nad jeziorem w hamaku bez moskitiery - już po pierwszej nocy zaczniesz rozglądać się za najbliższym pensjonatem, bo komary dadzą Ci w kość! 

Wybierz prostszą i tańszą drogę - kup moskitierę do hamaka i zapomnij o toksycznych sprayach na komary i o swędzących bąblach już na zawsze!

Mocowanie

Moskitierę montujemy na hamak , przekładając hamak przez oczka i wiążąc końce, a jej brzegi powinny swobodnie kłaść się po ziemi, aby zabezpieczyć hamak od dołu.

Drewniane drążki nie wchodzą w skład moskitiery (są opcjonalne, można je dołożyć samemu lub nie, zwykły drewniany kij będzie ok - kosztuje parę złotych :-) ).

WYMIARY

Długość: 4,5 metra

Szerokość: 1,5 metra

Więcej informacji
Waga 0.2000
Minimalny rozstaw do zawieszenia 3,7 m
Skład surowcowy 100% nylon
Rozmiar rodzinny
Maksymalne obciążenie 250 kg
Kolor hamaka: biały / ecru
Kolor 004
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Moskitiera na hamak
Twoja ocena
Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone