Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci to świetna zabawa i rozwój ruchowy. Wybierając hamak dziecięcy, na pewno zwracasz uwagę przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo użytkowania, bo to jest najważniejsze. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości hamaki dla dzieci oraz fotele hamakowe, a także otrzymasz fachowe instrukcje na temat montażu.

Wybierz dla swojej pociechy wyjątkowy hamak dziecięcy. Sprawdź wybrane modele, które z pewnością przypadną najmłodszym do gustu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Hamak dla dzieci
  Hamak dla dzieci
  109,00 zł
 2. krzeslo brazylijskie Indio fotel hamak
  Krzesło Hamakowe Merida S
  Cena promocyjna 199,20 zł Regular Price 249,00 zł
  Brak w magazynie
 3. Fotel Brazylijski ogrodowy Brasil XXL
  Fotel Hamakowy Maya do ogrodu
  Ocena:
  95%
  289,00 zł
 4. hamak brazylijski
  Fotel Brazylijski ogrodowy Brasil XXL
  Ocena:
  100%
  332,10 zł
 5. Hamak Ogrodowy Gringo
  Hamak Ogrodowy Gringo
  377,10 zł
 6. Fotel wiszący Indio
  Krzesło brazylijskie Indio
  Ocena:
  100%
  199,20 zł
 7. Fotel Hamakowy Maya
  Fotel Hamakowy Maya
  Ocena:
  100%
  289,00 zł
 8. Hamak fotel Brasil XXL
  Hamak fotel Brasil XXL
  Ocena:
  100%
  369,00 zł
 9. hamak fotel
  Fotel Hamakowy Merida
  289,00 zł
 10. Fotel wiszący Marinero
  Fotel wiszący Marinero
  Ocena:
  100%
  199,00 zł
 11. Fotel hamakowy Caribe
  Fotel hamakowy Caribe
  Ocena:
  100%
  199,20 zł
 12. Fotel wiszący nylonowy Neon
  Fotel hamakowy Neon
  199,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Mały hamak dla dziecka rozwija umiejętności ruchowe i pomaga w rehabilitacji

Jest to tradycyjny model do zawieszenia między ścianami lub drzewami, przygotowany na lżejsze obciążenie, z powodu mniejszej liczby sznurków. Posiada rozpiętość około czterech metrów. Jednak jest węższy od hamaków o standardowych rozmiarach. Dzieci będą się świetnie bawić w hamaku o każdym rozmiarze. Zaletą tego produktu jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do hamaków dla dorosłych. Przede wszystkim jest on bardzo lekki i mały, dzięki czemu możemy go zabierać na wycieczki w plener i wieszać między drzewami.

Fotel hamakowy do pokoju dziecka posłuży także rodzicom

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni, aby bezpiecznie rozpiąć hamak dla dziecka między dwoma zaczepami. W naszej ofercie znajdują się dwa modele:

Huśtawka do pokoju dziecięcego cieszyć się będzie powodzeniem najmłodszych, dzięki pięknym, żywym kolorom oraz szerokiemu oparciu i bardzo mocnej konstrukcji. Charakteryzuje się gęsto plecionym, sznurkowym siedziskiem, które ułatwia także rozwój zdolności sensorycznych u dzieci.

Zaznaczmy, że wiszący fotel hamakowy to świetny wybór również do pokoju dla dorosłych. Dzieci będą zachwycone kolorami oraz możliwościami zabawy. Prosty drążek utrzymujący konstrukcję umożliwi również zabawę w “wisielca” i zastąpi popularny trzepak :-)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze, użytkowaniu i montażu?

Najważniejsze jest, aby nasze pociechy mogły korzystać z huśtawek i hamaków całkowicie bezpiecznie. Zamontujmy hamak dziecięcy z dala od krawędzi, schodów, kantów i innych mebli. Dopasujmy wysokość zawieszenia do wieku i wzrostu dzieci - montaż hamaka dziecięcego przy użyciu łańcucha i karabińczyka umożliwi nam taką regulację (wtedy nawet dorośli będą mogli korzystać z huśtawki czy hamaka, kiedy dzieci pójdą już spać).

Uwaga: Nigdy nie wieszajmy hamaka dla dziecka nad betonem, płytkami i inną twardą nawierzchnią - lepszy będzie dywan lub trawnik. Do ogrodu polecamy Sprytny Stojak Cabana, który nie ma żadnych elementów konstrukcyjnych pod hamakiem. I najważniejsze - zawsze nadzorujmy zabawę najmłodszych.

Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone