Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci to świetna zabawa i rozwój ruchowy. Wybierając hamak dla swoich dzieci, na pewno zwracasz uwagę przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Bo to jest najważniejsze. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości hamaki oraz fotele hamakowe, a także otrzymasz fachowe instrukcje na temat montażu.

Zobacz kilka wybranych modeli, które najbardziej przypadną do gustu najmłodszym.

Mały hamak dla dzieci rozwinie umiejętności ruchowe lub pomoże w rehabilitacji

Jest to tradycyjny model do zawieszenia między ścianami lub drzewami, przygotowany na mniejsze obciążenie, z powodu mniejszej liczby sznurków. Ma on również rozpiętość ok 4 metrów, jednak jest węższy od hamaków o standardowych rozmiarach. Dzieci będą się świetnie bawić w hamaku o każdym rozmiarze, jednak zaletą tego produktu jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do hamaków dla dorosłych. Jest on bardzo lekki i mały, dzięki czemu możemy go zabierać na wycieczki w plener i wieszać między drzewami.

Fotel hamakowy do pokoju dziecka posłuży także rodzicom

Będzie on idealny, jeśli nie mamy tyle miejsca, aby bezpiecznie rozpiąć hamak między dwoma zaczepami. W naszej ofercie mamy dwa modele:
Huśtawka do pokoju dziecięcego cieszyć się będzie powodzeniem najmłodszych dzięki pięknym, żywym kolorom oraz szerokiemu oparciu i bardzo mocnej konstrukcji. Gęsto plecione, sznurkowe siedzisko ułatwi także rozwój zdolności sensorycznych u dzieci.
Wiszący fotel hamakowy to świetny wybór również do pokoju dla dorosłych. Dzieci będą zachwycone kolorami oraz możliwościami zabawy, prosty drążek utrzymujący konstrukcję umożliwi też zabawę w “wisielca” i zastąpi popularny trzepak :-)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze, użytkowaniu i montażu?

Najważniejsze jest, aby nasze pociechy mogły korzystać z huśtawek i hamaków całkowicie bezpiecznie. Zamontujmy hamak z dala od krawędzi, schodów, kantów i innych mebli. Dopasujmy wysokość zawieszenia do wieku i wzrostu dzieci - montaż hamaka przy użyciu łańcucha i karabińczyka umożliwi nam taką regulację (wtedy nawet dorośli będą mogli korzystać z huśtawki czy hamaka, kiedy dzieci pójdą już spać).

Uwaga: Nigdy nie wieszajmy hamaka dziecięcego nad betonem, płytkami i inną twardą nawierzchnią - lepszy będzie dywan lub trawnik. Do ogrodu polecamy Sprytny Stojak Cabana, który nie ma żadnych elementów konstrukcyjnych pod hamakiem. I najważniejsze - zawsze nadzorujmy zabawę najmłodszych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Hamak Ogrodowy Gringo
  Hamak Ogrodowy Gringo
  Ocena:
  100%
  399,00 zł
 2. Fotel Hamakowy Maya
  Fotel Hamakowy Maya
  289,00 zł
 3. Hamak fotel Brasil
  Hamak fotel Brasil
  Ocena:
  100%
  399,00 zł
 4. Hamak dla dzieci
  Hamak dla dzieci
  109,00 zł
 5. Hamak Margarita
  Hamak Margarita
  Ocena:
  100%
  269,00 zł
 6. Fotel wiszący Indio
  Krzesło brazylijskie Indio
  Ocena:
  100%
  249,00 zł
 7. Fotel wiszący Marinero
  Fotel wiszący Marinero
  Ocena:
  100%
  269,00 zł
 8. Fotel hamakowy Caribe
  Fotel hamakowy Caribe
  Ocena:
  100%
  249,00 zł
 9. Fotel wiszący nylonowy Neon
  Fotel hamakowy Neon
  269,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Cabana Wojciech Caban @ 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone