Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci

Hamaki dla dzieci to świetna zabawa i rozwój ruchowy. Wybierając hamak dla swoich dzieci, na pewno zwracasz uwagę przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Bo to jest najważniejsze. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości hamaki oraz fotele hamakowe, a także otrzymasz fachowe instrukcje na temat montażu.

Zobacz kilka wybranych modeli, które najbardziej przypadną do gustu najmłodszym.

Mały hamak dla dzieci rozwinie umiejętności ruchowe lub pomoże w rehabilitacji

Jest to tradycyjny model do zawieszenia między ścianami lub drzewami, przygotowany na mniejsze obciążenie, z powodu mniejszej liczby sznurków. Ma on również rozpiętość ok 4 metrów, jednak jest węższy od hamaków o standardowych rozmiarach. Dzieci będą się świetnie bawić w hamaku o każdym rozmiarze, jednak zaletą tego produktu jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do hamaków dla dorosłych. Jest on bardzo lekki i mały, dzięki czemu możemy go zabierać na wycieczki w plener i wieszać między drzewami.

Fotel hamakowy do pokoju dziecka posłuży także rodzicom

Będzie on idealny, jeśli nie mamy tyle miejsca, aby bezpiecznie rozpiąć hamak między dwoma zaczepami. W naszej ofercie mamy dwa modele:
Huśtawka do pokoju dziecięcego cieszyć się będzie powodzeniem najmłodszych dzięki pięknym, żywym kolorom oraz szerokiemu oparciu i bardzo mocnej konstrukcji. Gęsto plecione, sznurkowe siedzisko ułatwi także rozwój zdolności sensorycznych u dzieci.
Wiszący fotel hamakowy to świetny wybór również do pokoju dla dorosłych. Dzieci będą zachwycone kolorami oraz możliwościami zabawy, prosty drążek utrzymujący konstrukcję umożliwi też zabawę w “wisielca” i zastąpi popularny trzepak :-)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze, użytkowaniu i montażu?

Najważniejsze jest, aby nasze pociechy mogły korzystać z huśtawek i hamaków całkowicie bezpiecznie. Zamontujmy hamak z dala od krawędzi, schodów, kantów i innych mebli. Dopasujmy wysokość zawieszenia do wieku i wzrostu dzieci - montaż hamaka przy użyciu łańcucha i karabińczyka umożliwi nam taką regulację (wtedy nawet dorośli będą mogli korzystać z huśtawki czy hamaka, kiedy dzieci pójdą już spać).

Uwaga: Nigdy nie wieszajmy hamaka dziecięcego nad betonem, płytkami i inną twardą nawierzchnią - lepszy będzie dywan lub trawnik. Do ogrodu polecamy Sprytny Stojak Cabana, który nie ma żadnych elementów konstrukcyjnych pod hamakiem. I najważniejsze - zawsze nadzorujmy zabawę najmłodszych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Hamak Ogrodowy Gringo
  Hamak Ogrodowy Gringo
  Nasza cena 369,00 zł Normalna cena 399,00 zł
 2. Fotel wiszący Indio
  Krzesło brazylijskie Indio
  Ocena:
  100%
  249,00 zł
 3. Fotel wiszący Marinero
  Fotel wiszący Marinero
  Ocena:
  100%
  Nasza cena 249,00 zł Normalna cena 269,00 zł
 4. Hamak dla dzieci
  Hamak dla dzieci
  Nasza cena 139,00 zł Normalna cena 169,00 zł
 5. Fotel hamakowy Caribe
  Fotel hamakowy Caribe
  Ocena:
  100%
  249,00 zł
 6. Fotel wiszący nylonowy Neon
  Fotel hamakowy Neon
  Nasza cena 249,00 zł Normalna cena 269,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Cabana Wojciech Caban @ 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone