Hamak - montaż do ścian (Warszawa)

Ocena:
100% of 100
199,00 zł
SKU
Montaż hamaka

Hamaki Cabana to nie tylko sklep, ale również montaż w zakresie granic miasta Warszawa.

Warszawa jest głównym obszarem działania naszej firmy - tutaj również montujemy profesjonalnie hamaki do ścian w domu lub w ogrodzie.

Nie wiesz jak zamontować hamak lub nie masz odpowiedniego sprzętu? Nie jesteś pewien konstrukcji Twoich ścian bądź nie masz czasu szukać informacji oraz akcesoriów? 

Zamontujemy Twój hamak lub fotel hamakowy w domu, na balkonie lub w ogrodzie. Gwarantujemy profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie fachowca.

W cenę usługi wliczony jest koszt dojazdu w zasięgu miasta Warszawa oraz sąsiednich miejscowości. 

Przed realizacją usługi kontaktujemy się telefonicznie w sprawie umówienia terminu, poznania warunków technicznych oraz wyceniamy koszt części montażowych (płatne dodatkowo, ok 30 - 60 zł za komplet). 

Zajmiemy się zakupem części i akcesoriów, aby oszczędzić Twój czas. Podczas wykonania usługi, rozliczamy się już bezpośrednio za zakupione części - których koszt nie powinien przekroczyć wstępnej wyceny. 

Szczegółowa instrukcja sposobów montażu hamaka znajduje się również na naszym blogu. Zapraszamy Cię do zapoznania się z nią, wtedy zdecydujesz, czy wolisz zlecić to zadanie fachowcom, czy zajmiesz się nim sam(a).

Wiosna i lato są w Polsce krótkie, więc nie czekaj - i zamów usługę montażu już dziś!

Usługa motażu do ścian objemuje wszystkie hamaki w naszym sklepie, z wyjątkiem foteli hamakowych i huśtawek, których dotyczy usługa "montaż fotela do sufitu".

Zasięg dojazdu: Warszawa i okolice (Centrum +20km). Do granic 2 strefy biletowej ZTM + KM.

Jeśli mieszkasz nieco dalej, skontaktuj się z nami, aby oszacować dodatkowy koszt dojazdu. Jesteśmy elastyczni i za dodatkową opłatą zorganizujemy dojazd do Ciebie. 

Więcej informacji
Waga N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hamak - montaż do ścian (Warszawa)
Twoja ocena
Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone