Hamak Ogrodowy Gringo

419,00 zł
SKU
DN Gringo

Mocny hamak ogrodowy, nylonowy dla dwóch osób. 

Sznurkowy Hamak Gringo jest wytrzymały, mocny, odporny na deszcz, dziecięce zabawy (!) i zabrudzenia. Będzie piękną ozdobą Twojego ogrodu przez wiele sezonów.

Polecamy: do ogrodu, na basen, na plażę, do bardzo intensywnego użytku (także w przestrzeni publicznej), dla jednej lub dwóch osób, dla dzieci.

Skład: nylon 100%
Maksymalne obciążenie: 300 kg
Rozstaw do zawieszenia min 3,7m
Waga: 2.5 kg
Rozmiar: rodzinny XXL
Wymiary siedziska: 2,2 m x  2 m

Hamak Gringo to super trwały hamak do ogrodu - jeden z najmocniejszych dostępnych na rynku. Jest to hamak meksykański, pleciony z grubego, bardzo mocnego sznurka nylonowego. Nylon kojarzy nam się z kolorowymi kurtkami przeciwdeszczowymi – i słusznie, bo nie wchłania wilgoci i bez problemu możemy zostawić go w ogrodzie na całe lato. Odporny na deszcz, wiatr, burze, rosę czy mgłę – posłuży nam na zewnątrz przez kilka lat.

Luźno pleciony, nylonowy, sznurkowy hamak Cabana zaskoczy Cię wygodą użytkowania! Gęsty splot z nylonu jest luźno wiązany i bardzo przewiewny, sznurki są miękkie i gładkie, w tym hamaku możemy przyjąć dowolną pozycję, a on ukształtuje się idealnie pod naszym ciężarem – tak jak wszystkie inne plecione hamaki Cabana.

Duży i trwały hamak ogrodowy

Dopuszczalne obciążenie w tym hamaku to aż 300 kg, będzie on wygodny do leżenia dla dwóch lub trzech osób. 

Bardzo porządnie wykonane zaczepy – wzmocnione kauszami – nie przetrą się podczas bujania w hamaku. Jest to bardzo pancerny i trwały hamak.

Wytrzymały hamak na wiele sezonów

Ten hamak można prać w pralce, po uprzednim usunięciu kauszy oraz związaniu końcówek – w temperaturze max 40 stopni, na programie dla tkanin delikatnych. Najlepiej do prania włożyć go dodatkowo do siatki ochronnej.

Niesamowita wygoda użytkowania

Ten splot jest specjalnie wymyślony – sznurki nie są wiązane w supły na całej powierzchni, tylko przeplatane luźno między sobą, supły są tylko użyte do mocowania siedziska do zaczepów (aby umożliwić łączenie kolorów) – taki splot pozwala na wygodne dopasowanie kształtu hamaka do ciała ( a nie na odwrót!).

Długość całkowita to ok. 3,8 metrów, z czego część użytkowa to 2,2 m, a reszta to ramiona.

Im dłuższy hamak, tym wygodniejszy. Wyjątkowo szeroki rozstaw zaczepów tego hamaka nie pozwoli na złożenie się w rogalik i umożliwi optymalne rozłożenie ciężaru ciała i położenie się z prostym kręgosłupem w pozycji NA UKOS - czyli najwygodniejszej pozycji do leżenia w hamaku. 

Mocowanie hamaka

Możesz także zamówić kompatybilny stelaż do hamaka tutaj.

W dziale MONTAŻ znajdziesz informacje, jak zamontować hamak w domu bądź w ogrodzie.

Więcej informacji
Waga 3.0000
Minimalny rozstaw do zawieszenia 3,8 m
Skład surowcowy 100% nylon
Rozmiar 1 - osobowy
Maksymalne obciążenie 300 kg
Kolor hamaka: N/D
Kolor 004
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hamak Ogrodowy Gringo
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Cabana Wojciech Caban @ 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone